درباره ما

درباره ما

مدی رنت چه سرویسی ارائه میدهد ؟

در این قسمت از سایت به این مطلب می پردازیم که مدی رنت چیست ؟ چگونه به وجود آمد و چه سرویسی ارائه میدهد ؟
Image Background

اجاره تجهیزات پزشکی | اجاره دستگاه پزشکی | مدی رنت

مدی رنت چیست ؟

مدی رنت سایتی است که خدمات آگهی اجاره تجهیزات پزشکی را برای شرکت ها و فروشگاه های مجاز اجاره دستگاه های پزشکی فراهم می کند. به اینصورت که اگر شما صاحب شرکت یا فروشگاه تجهیزات پزشکی هستید ( تولید کننده یا توزیع کننده ) می توانید با عضویت در سایت مدی رنت، در ابتدا یکماه آگهی های رایگان خود را ثبت نموده و پس از یکماه، مبلغی را به صورت شارژ پنل جهت ارسال آگهی های خود پرداخت نمایید.

در این بین خانواده ها و افرادی که جهت پیگیری درمان بیمار خود نیاز به تجهیزات و لوازم پزشکی اجاره ای دارند می توانند با اطمینان خاطر و سرعت، از شرکت ها و فروشگاه های تایید شده تجهیزات و لوازم پزشکی خود را تهیه نمایند.

ایده

مدی رنت چگونه ساخته شد ؟

بسیاری از پزشکان دلسوز کشورمان با عنایت به پیشرفت روز افزون امکانات درمانی و تجهیزات پزشکی، همچنین برای جلوگیری از افزایش خطر عفونت های مقاوم به درمان بیمارستانی، پس از انجام بخشی از اقدامات ضروری در بیمارستان سعی بر ترخیص سریع تر بیماران دارند. از این رو پیشنهاد می شود که بیماران برای سپری کردن طول درمان خود به منزل منتقل شوند و نگهداری و مراقبت از آن ها توسط اعضای خانواده صورت بگیرد.

در این شرایط افراد به طور موقت به لوازم و تجهیزات پزشکی خاصی نیاز پیدا می کنند و بهترین راه اجازه این لوازم و تجهیزات پزشکی است که مسلما برای افراد بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. به همین منظور سایت «مدی رنت» توسط شرکت «سدان» برند اول تجهیزات پزشکی ایران در حوزه فروش آنلاین، راه اندازی شده است.

سایت مدی رنت با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان، با هدف سهولت فعالیت شرکت های اجاره دهنده و متقاضیان، امکان اجاره بدون واسطه تجهیزات پزشکی را فراهم کرده است تا متقاضیان در این سایت بتوانند به طور مستقیم با اجازه دهندگان ارتباط برقرار کنند و جهت اجازه تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود به توافق برسند.

از طرف دیگر تمامی افراد و شرکت های اجاره دهنده تجهیزات پزشکی، می توانند در سایت مدی رنت لوازم و تجهیزات پزشکی اجاره ای را به همراه اطلاعات تماس خود درج نمایند تا متقاضیان به طور مستقیم به آن ها مراجعه کنند. در این صورت بدیهی است که سایت مدی رنت هیچ دخالت یا مسئولیتی در این قبال اجاره تجهیزات پزشکی ندارد؛ لذا توصیه می شود که طرفین تمام جوانب ایمنی را مدنظر داشته و دقت لازم را مبذول فرمایند.

تعدادی از لوازم و تجهیزات پزشکی اجاره ای که در سایت مدی رنت در دسترس متقاضیان قرار دارد شامل تخت بستری بیمار، دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه فتوتراپی نوزاد، دستگاه ونتیلاتور تنفسی، دستگاه  CPAP، ویلچر، بالابر بیمار و مواردی از این قبیل می باشد.

ایده

مدی رنت چگونه ساخته شد ؟

آگهی های پولی

کسب درآمد از طریق ثبت آگهی! دریافت پول از ثبت و نمایش آگهی ها در سایت!

تبلیغات آگهی ها

شما پلان های ویژه تبلیغاتی را پیشنهاد می دهید. بعد از خرید این پلان ها آگهی های کاربران در بالای نتایج جستجو و نقاط خاصی از سایت به نمایش درمی آید.

پرداخت پول برای مالکیت آگهی ها

یکی دیگر از مدل های کسب درآمد از آگهی ها می باشد. شما یک آگهی در سایت ایجاد کرده و اجازه می دهید صاحبان کسب و کار درخواست مالکیت آگهی را بدهند!