وبلاگ

چرا-سی-پپ-اجاره-کنیم-؟

چرا یک دستگاه CPAP اجاره کنیم؟

چرا یک دستگاه CPAP اجاره کنیم؟ شاید دلتان بخواهد قبل از خرید یک دستگاه جدید کارایی آن را تست کنید. اجاره دستگاه های سی پپ فرصت ویژه ای برای کاربران دستگاه های استاندارد و تمام اتوماتیک CPAP است که قبل از خرید آنها را تست کنند. شاید دستگاه CPAP شما نیاز به تعمیر داشته باشد یا

ادامه مطلب
انتخاب ویلچر مناسب برای اجاره

انتخاب ویلچر مناسب برای اجاره

ویلچیرها یا همان صندلی های چرخ دار یکی از مهمترین ابزارهای پزشکی برای کمک به افرادی است که نمی توانند دائمی یا موقتی بر روی پاهای خود بایستند. استفاده از ویلچر گاهی اوقات اجتناب ناپذیر است. در زیر به صورت جامع توضیح داده خواهد شد که انتخاب ویلچر مناسب برای اجاره چه ویژگی های باید داشته باشد. (بیشتر…)

ادامه مطلب
اجاره اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز

اکسیژن ساز یکی از دستگاه های حیاتی و مهم برای بیماران ریوی و همچنین افرادی است که در شهرهای آلوده دنیا زندگی می کنند. اما نباید فراموش نمود که خرید اکسیژن ساز بسیار گرانقیمت تمام می شود بویژه برای افرادی که قصد دارند تنها برای مدت کوتاهی آن را در اختیار داشته باشند. در زیر به بررسی نکات مهم اجاره اکسیژن ساز می پردازیم. (بیشتر…)

ادامه مطلب
اجاره ی تخت بیمارستانی

اهمیت اجاره ی تخت بیمارستانی

ممکن است نام تخت بیمارستانی شما را به یاد بستری در بیمارستان بیندازد اما امروزه با فراهم شدن شرایط بسیار مطلوب در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی و درمانی می توانید به راحتی برای مدت کوتاهی تخت بیمارستانی را اجاره نموده و در خانه خود برای هر زمان که خودتان بخواهید استفاده کنید. در زیر به نکات مهم در اجاره تخت بیمارستانی و اجاره ی تخت بیمارستانی می پردازیم.

توجه : این مقاله برگردانده شده از برترین مقالات خارجی می باشد، به همین جهت مبحث بیمه مربوط به خارج از کشور ایران می باشد. (بیشتر…)

ادامه مطلب
بهتر-است-دستگاه-CPAP-بعدی-خود-را-اجاره-کنید-یا-خریداری-کنید؟

بهتر است دستگاه CPAP بعدی خود را اجاره کنید یا خریداری کنید؟

بهتر است دستگاه CPAP بعدی خود را اجاره کنید یا خریداری کنید؟ فرق بین خرید دستگاه با اجاره آن در چیست ؟ ** توجه : به دلیل استفاده از مقالات خارجی، اگر مبحث بیمه مطرح شده است، صرفا مربوط به ایالات متحده امریکا می باشد. چه دفعه اولتان است که میخواهید دستگاه CPAP ( دستگاه فشار

ادامه مطلب