چرا یک دستگاه CPAP اجاره کنیم؟

چرا یک دستگاه CPAP اجاره کنیم؟

چرا یک دستگاه CPAP اجاره کنیم؟

  • شاید دلتان بخواهد قبل از خرید یک دستگاه جدید کارایی آن را تست کنید. اجاره دستگاه های سی پپ فرصت ویژه ای برای کاربران دستگاه های استاندارد و تمام اتوماتیک CPAP است که قبل از خرید آنها را تست کنند.
  • شاید دستگاه CPAP شما نیاز به تعمیر داشته باشد یا شامل گارانتی باشد و باید تعویض شود. به جای اینکه شب ها را بدون دستگاه CPAP بگذرانید و بی خوابی به سرتان بزند، یکی را اجاره کنید.
  • یا اینکه قصد سفر دارید و به یک دستگاه کوچکتر و شارژی برای خودتان نیاز دارید، یک دستگاه سی پپ اجاره کنید.
  • اگر اخیرا شما هنگام خواب دچار تنگی نفس شده اید و می خواهید تفاوت استفاده از دستگاه CPAP را در بهبود وضعیت تنفسی تان ببینید، سریعا نسبت به اجاره یک دستگاه سی پپ اقدام کنید.

تمام دستگاه های سی پپ و رطوبت ساز ها قبل از ارسال به مشتری ضدعفونی می شوند و به همراه یک لوله و فیلتر جدید ارسال می شوند. تمامی دستگاه های اجاره شده می بایست طرف مدت ۳۵ روز پس از اجاره ( از جمله زمان انتقال) به شرکت بازگردند. هنگام اجاره دستگاه ها شما می بایست یک سپرده ۲۵۰ دلاری باز کنید. این مبلغ سپرده پس از تحویل دستگاه به شرکت، به شما باز گردانده می شود.  شما هنگام اجاره دستگاه ها انتخاب های زیادی (CPAP, AUTOCPAP, BIPA) ( با یا بدون رطوبت ساز) دارید. 

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل